Wynajem busów

Zamówienie autobusu to możliwość zorganizowania taniego, wygodnego przewozu osób na wesele, na lotnisko, na dworzec kolejowy oraz zapewnienia szybkiego i bezpiecznego transportu pracowników firmy do i z miejsca pracy. Zadzwoń do nas teraz, a w wyznaczonym czasie we wskazanym miejscu czeka na Ciebie wybrany transport z profesjonalnym kierowcą.

Busy na wynajem. Powody, dla których warto skontaktować się z naszą firmą

Przewozimy klientów nowymi autobusami. Jest to nowoczesny, wygodny transport od europejskich producentów: możesz wybrać standardowe opcje i droższe modele z udogodnieniami (aneks kuchenny, toaleta, telewizor). Sam (lub z pomocą operatora) wybierasz, co będzie dla ciebie najlepsze.

Posiadamy własny serwis techniczny, w którym regularnie przeprowadzana jest kontrola wszystkich pojazdów floty i ich terminowa naprawa, dlatego nasi klienci jeżdżą tylko w pełni sprawnym transporcie. Za Państwa Bezpieczeństwo i komfort odpowiadają nasi kierowcy – wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w transporcie pasażerskim. Dobrze znają miasto i jego okolice, tworzą najkrótsze trasy, biorąc pod uwagę zatłoczenie dróg i twoje preferencje.

Jesteśmy odpowiedzialni za tankowanie i ubezpieczenie pojazdów. Jesteśmy również odpowiedzialni w razie wypadku z udziałem wynajętego pojazdu.

Ile kosztuje wynajęcie busa?

Cena wynajmu zależy od wyboru modelu autobusu, trasy i celu wynajmu, możesz zapoznać się z taryfami na naszej stronie internetowej. Koszt usługi jest obliczany dla każdego klienta indywidualnie, w zależności od długości okresu wynajmu udzielamy dobrych rabatów. Możesz złożyć zamówienie przez całą dobę, pracujemy w weekendy i święta.

Wynajem busów. Korzyści z wynajmu autobusu

Usługa jest zawsze aktualna i najczęściej stosowana w przypadku awarii własnego samochodu lub podróży zagranicznych, gdy nie zabierasz własnego samochodu do bagażu.

Czasami zdarzają się sytuacje, w których trzeba przenieść dużą liczbę osób, na przykład dużą firmę do wypoczynku na łonie natury lub gości na uroczystość ślubną, w takim przypadku wynajem busów jest najlepszym wyjściem.

Wynajem autobusu ma wiele zalet:

Punktualność

Wynajmując Pojazdy, wyraźnie planujesz czas podróży, znaczący plus, że zamawiając autobus lub minibus, na przykład, aby spotkać krewnych lub przyjaciół na stacji kolejowej lub lotnisku, gdy spóźnienia są nieodpowiednie, zamówiony transport dotrze na czas.

Jasne, czynsz jest zawsze kosztem, ale wynik jest tego wart. Dlatego jeśli chcesz zapewnić, że wiele osób dotrze do określonego miejsca i we właściwym czasie-wynajem minibusa lub autobusu jest szczególnie wygodny, w zależności od liczby pasażerów.

Komfort

Za kierownicą wynajętego transportu Zawsze kierowca jest profesjonalistą, więc na drodze możesz spokojnie robić swoje rzeczy – zrelaksować się i cieszyć się jazdą lub odwrotnie – w pełni skoncentrować się i zebrać myśli przed ważnymi sprawami. Bez rozpraszania Cię kierowca będzie mógł wybrać najlepszą trasę i zabrać cię do miejsca docelowego.

Sprawny pojazd

Wynajmując samochód lub autobus, z pewnością gwarantujemy sprawny technicznie pojazd. Nawet w razie wypadku lub po prostu nieprzewidzianej awarii podczas podróży, mamy prawo do uzyskania równego modelu wymiany i w jak najkrótszym czasie.

Finanse

Jest to naturalne, że czasami wynajem samochodu lub autobusu będzie nieco droższy niż korzystanie z własnego pojazdu, biorąc pod uwagę kwotę wydatków na benzynę, ale warto wziąć pod uwagę, że wraz z wynajmem dodatkowo kupujesz wolny czas, który możesz spokojnie spędzić według własnego uznania. Dlatego z finansowego punktu widzenia wynajem transportu jest bardzo często opłacalny.

Ubezpieczenie pasażerów

W czasie podróży renomowanych i solidnych wypożyczalni zapewniają swoim pasażerom ubezpieczenie, co jest ważne, jeśli chodzi o transport dużej liczby osób na duże odległości lub na ruchliwych drogach. Podsumowując, otrzymujemy, że jeśli istnieje potrzeba przeniesienia dużej liczby osób, wygodniej i na pewno bezpieczniej jest to zrobić, wynajmując przestronny transport z doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here