Odzież marki Gildan

0
1479

Firma Gildan to amerykański producent odzieży roboczej i reklamowej. Od lat nieprzerwanie znajduje się w czołówce liderów rynku takich jak JHK czy Slazenger. Nie odstępuje ich na krok i co roku możemy spodziewać się pojawienia się kompletnie nowej bądź znacznie udoskonalonej kolekcji począwszy od prostych koszulek z krótkim rękawem, a skończywszy na specjalistycznej odzieży roboczej. Kiedy odzież marki Gildan stała się wizytówką samą w sobie? Czym był spowodowany tak wielki sukces odzieżowego giganta?

Gwałtowny sukces a zamknięcie pierwszej firmy

Dwaj bracia Glenn i Greg Chamandy w 1984 w Montrealu założyli firmę, która później stanowiła podwalinę pod rozwój ich największego dzieła- Gildan. Wpierw jednak wspierali oni swoją produkcją inną markę o ugruntowanej wówczas pozycji- Harley. 1O lat później podjęto decyzję o zamknięciu firmy Harley, dzięki czemu odzież marki Gildan mogła po raz pierwszy zadebiutować jako seria niezależnych produktów. Nie mogli myśleć wtedy jeszcze o spoczęciu na laurach z racji na bardzo silną konkurencję ze strony Slazengera, który już wtedy od wielu lat był oficjalnym partnerem wielu imprez sportowych takich jak Wimbledon. Dodatkowo coraz większą popularność zaczęła zdobywać wówczas JFK. Strategią, która pozwoliła marce Gildan sprostać wyzwaniom rynku było przeniesienie produkcji do krajów rozwijających się w połączeniu ze wzrostem udziału w pracy zaawansowanych ciągów technologicznych. Dziś Gildan zatrudnia ponad 30 tysięcy pracowników głównie w Azji oraz Afryce i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych firm w segmencie produkcji odzieży reklamowej, sportowej oraz roboczej.

Koszulki i bluzy

Flagowe produkty marki Gildan, czyli koszulki i bluzy zdobyły niebywałe uznanie głównie przez ponadczasowy charakter i bardzo wysoką jakość wykonania. W ich asortymencie znajduje się odzież dedykowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Gildan nie zapomniał również o potrzebach młodszych klientów. Szczególną popularnością w segmencie dziecięcym oraz nastoletnim cieszą się klasyczne bluzy Gildan wykonane z dzianiny z indywidualnym haftowaniem bądź nadrukiem. Często w celu zwiększenia ich atrakcyjności dodawane są do nich specjalne wstawki z lycry przy rękawach oraz u dołu bluzy, przez co są one nie tylko zwyczajnie ładne, ale także bardzo wygodne.

Bluzy te oraz wiele innych produktów marki Gildan oferuje w przystępnych cenach w Polsce sklep internetowy Comwear, których pełną gamę produktów znajdziesz pod adresem https://comwear.pl/marki/gildan.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here