prezenty dla dzieci
fot. Pixabay.com

Każde dziecko kocha prezenty i niespodzianki. Jeśli dostaje coś, o czym marzy od bardzo dawna, jego dziecięca radość sprawia, że i my czujemy się bardzo szczęśliwi. Jeśli więc zbliżają się urodziny Twojego malucha lub nadarza się ku temu inna okazja, sprawdź, jaki prezent warto mu podarować. 

Przeczytaj też: http://www.przejrzystapolska.pl/prezent-dla-dziecka-co-pragna-dostac/

Prezenty dla dziecka, które są na topie

Jeśli chodzi o dzieci w wieku kilku i kilkunastu lat, każde z nich marzy o komputerze. Takim, na którym będą mogły rozwijać swoje talenty i pasje, ale także grać w gry komputerowe. Prezent w postaci komputera czy laptopa z pewnością ucieszy Twoje dziecko, jeśli go jeszcze nie posiada. Jednak wręczając mu taki upominek zaznacz od razu, że przesiadywanie przez całe dnie przed monitorem i granie w gry nie wchodzi w rachubę. Wyznacz czas, który każdego dnia dziecko będzie mogło spędzić przed ekranem. W przeciwnym razie możesz narazić je na problemy ze wzrokiem, różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, a także uzależnienie od komputera.

Dla starszych dzieci polecamy także smartfona. Dzięki niemu będziemy mieć nasze dziecko pod stałą kontrolą i będziemy pewni, że jest bezpieczne. Popatrzmy więc na smartfon przez pryzmat jego przydatności i praktyczności. Oczywiście, rodziców rolą jest nauczenie dziecka mądrego obchodzenia się z tym urządzeniem. Wręczając mu taki prezent, potraktujcie to jako wyzwanie również dla siebie.

A jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku odpowiednią dawkę ruchu, kup mu elektryczną hulajnogę. Dziś oszaleli na jej punkcie zarówno dorośli, jak i dzieci. Nic więc dziwnego, że wiele maluchów marzy o takim sprzęcie. Koszt zakupu hulajnogi dobrej jakości to około 1000 zł. Hulajnoga sprawia, że dziecko codziennie zażywa odpowiedniej dawki ruchu, a do tego gimnastykuje mięśnie swojego grzbietu, brzucha oraz nóg.

Prezenty edukacyjne dla maluchów

Każde dziecko ma też swoją ulubioną kreskówkę, przed którą mogłoby spędzać czas nieustannie. Producenci zabawek prześcigają się więc w tworzeniu zabawek związanych z bohaterami takich kreskówek jak Masza i Niedźwiedź, Psi Patrol, Toy Story czy Strażak Sam. Dzieci, bawiąc się postaciami z bajek, odtwarzają ulubione scenki lub wymyślają własne. To mocno rozwija ich wyobraźnię i uczy kreatywnego myślenia.

Zobacz też: http://www.moomspace.pl/jak-poradzic-sobie-z-tradzikiem/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here