narożnik

Urządzanie wnętrza to nie lada wyzwanie. Problem narasta, gdy podoba nam się kilka różnych stylów, które nie sposób ze sobą połączyć. Nie oznacza to jednak, że od razu trzeba sięgać po kosztowną pomoc dekoratora wnętrz!

Bezpieczna i stonowana baza

Faktem jest, że najprościej urządza się harmonijne wykończone wnętrza. Najlepiej jest zdecydować się na białe ściany i jednolitą podłogę. Dzięki temu uzyskasz stonowane płótno, które pozwoli Ci swobodnie umeblować pomieszczenie.

Wybór mebli, czyli klucz do sukcesu

Wbrew pozorom nie jest to tak prosty etap, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli nie obierzesz jednego kierunku dekoracyjnego, całość nie będzie wyglądała spójnie. Zdecyduj się na konkretny styl i pod tym kątem dobieraj meble.

Sofa jako gwóźdź programu

Nie podlega wątpliwości, że sofa stanowi centrum salonu. To tu spędzamy najwięcej czasu i to właśnie ona rzuca się jako pierwsza w oczy. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć ten zakup. Popularnym rozwiązaniem stały się obecnie narożniki do salonu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że są nieco większe i wygodniejsze od klasycznych odpowiedników. Nie należy zapominać o dogodnym rozwiązaniu, jakim są narożniki na wymiar. Dzięki temu z łatwością dostosujesz mebel do swojego wnętrza. Z kolei modne narożniki modułowe umożliwią swobodny dostosowanie bryły produktu do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Obecnie konsumenci bardzo często decydują się na sofę lub narożnik w nietypowym, ciekawym kolorze. To prosty sposób na ożywienie wnętrza oraz dodanie mu nieco charakteru.

Przemyślane dodatki do salonu

Mimo że w obecnych trendach wnętrzarskich króluje minimalizm, to dodatki nadal są w modzie. Najczęściej spotykamy się ze stonowanymi barwami, jak na przykład bielą, beżem, brązem czy czernią. Nie mniej istotny jest ich materiał. Obecnie zdecydowanie królują naturalne tworzywa, czyli drewno, granit, kamień lub marmur.

Wykańczanie mieszkania wcale nie musi być trudne. Wystarczy odrobina przemyślanych decyzji, zaangażowania i dobrych pomysłów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here