Zakupy na aliexpress

Aliexpress to popularna chińska platforma zakupowa. Zdobywa coraz większe grono fanów. Można tam kupić wiele produktów w korzystnych cenach. Początkujący zastanawiają się jak zamawiać z aliexpress? Czy jest to trudne? Część osób boi się o bezpieczeństwo swoich danych. Jednak ta platforma zakupowa jest dobrze chroniona, zwłaszcza jeśli chodzi o kupujących. Warto odwiedzić aliexpress i zacząć zamawiać. Jak to zrobić i na czym to polega? Oto odpowiedzi na te pytania!
Zakupy na chińskiej platformie są bardzo opłacalne. Można nabyć wiele rzeczy dużo taniej niż w Polsce. Wiele osób już się o tym przekonało. Dodatkowo wiele przesyłek jest bezpłatnych, więc ponosimy koszty jedynie za produkt. A jak jest z jakością? To wszystko zależy od tego co zamawiamy. Jak wszędzie są rzeczy lepszej i gorszej jakości. W wyborze pomagają nam opinie wystawione przez innych kupujących. Wielu z nich wstawia zdjęcia otrzymanego towaru. To pozwala na zweryfikowanie jego stanu faktycznego z tym na zdjęciach. I oto pierwsza zasada zakupów na aliexpress. Jeśli jesteśmy początkujący lepiej wybierać tych sprzedawców i te produkty, które są ocenione przez wielu użytkowników. Pozwoli to nam nie zrazić się już za pierwszym razem. Dostaniemy przecież to co inni kupujący. Jak zamawiać z aliexpress kiedy już wybraliśmy konkretny produkt? Najpierw trzeba założyć tam konto. To nic trudnego. Portal odpowiednio nas pokieruje. Później wchodzimy na stronę z naszą rzeczą. Wybieramy np. kolor, wzór czy rozmiar zależnie od produktu. Następnie klikamy „kup teraz”. Zostajemy przeniesieni do płatności. Najszybsza to płatność kartą. Wystarczy podać jej numer, datę ważności i już możemy uiścić opłatę za zakupy. Weryfikacja trwa kilka sekund a dane podajemy tylko raz. Później już są zapisane na naszym koncie i nie trzeba ich ponownie wprowadzać. Ważne by podać dokładny adres podczas rejestracji. Jedna różnica polega na kodzie pocztowym. Nie wpisujemy 00-111 ale usuwamy myślnik czyli 00111. Należy dodać, że w przypadku nie dotarcia produktu do naszego domu w wyznaczonym czasie mamy prawo do pełnego zwrotu pieniędzy. Kwota jaką ponosimy za zakupy jest przechowywana na platformie i trafia dopiero do sprzedawcy jeśli potwierdzimy, że otrzymaliśmy produkt. Jeśli nie, wystarczy założyć spór a otrzymamy zwrot od aliexpress. Jest to znacznie pewniejsze niż nie jedne zakupy z krajowych stron internetowych. Tu nie musimy się martwić, że nie otrzymamy z powrotem pieniędzy jeśli coś pójdzie nie tak. W przypadku, gdy produkt bardzo różni się od zdjęć na aukcji także można składać reklamację. Tutaj także serwis nie zawodzi. Oferuje on częściowy lub całkowity zwrot kosztów. Wszystkie spory są rozpatrywane indywidualnie.
Już wiemy jak zamawiać z aliexpress. Teraz wystarczy założyć konto i cieszyć się oferowanymi produktami po ich zakupie. Czas oczekiwania może wynieść do 2 miesięcy ale zwykle są to 3 tygodnie. Bywa i tak, że przesyłka dociera do nas w 1.5 tygodnia. Uzależnione jest to od wielu czynników. Jednak mamy gwarancję, że albo otrzymamy produkt albo zwrot pieniędzy. Mimo iż serwis jest po angielsku to został przetłumaczony. Jeśli piszemy wiadomości lub uzasadnienie sporu w zupełności wystarczy nam tłumacz klasyczny tłumacz internetowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here