Jak stworzyć niepowtarzalne, własne etui do telefonu

Wybór kolorowego pokrowca na telefon nie wyczerpuje możliwości personalizacji tego typu sprzętu. Znacznie większe pole manewru zapewnia opcja samodzielnego zaprojektowania pokrowca z wykorzystaniem zdjęć lub darmowych grafik, które dodatkowo można uzupełnić krótkim tekstem. Własne etui, samodzielnie zaprojektowane i wykonane przez wyspecjalizowaną firmę, pozwoli nadać smartfonowi niezwykle osobisty charakter.

Etui ze zdjęcia – krok po kroku

Na rynku działają firmy oferujące możliwość przygotowania etui z fotografii lub samodzielnie wybranej, darmowej grafiki. Wystarczy znaleźć taką firmę i skorzystać z udostępnianego przez nią, internetowego narzędzia do projektowania case na telefon. Kreator własnego etui pozwala wskazać na preferowany przez siebie sposób zdobienia pokrowca, wgrać własne fotografie lub sięgnąć po gotowe grafiki z darmowego katalogu zdjęć podzielonego na kilka grup tematycznych. W pierwszej kolejności wybieramy model pokrowca dopasowanego do używanego przez siebie telefonu. Następnie wskazujemy na interesujący nas schemat zdobienia, wybieramy fotografie lub darmowe grafiki i ewentualnie uzupełniamy je o krótki tekst. Na koniec wystarczy przyjrzeć się stworzonemu projektowi etui i go zaakceptować do realizacji lub zmodyfikować zgodnie z własnymi preferencjami. Własne etui ze zdjęcia będzie pokrowcem bardzo osobistym, idealnym na prezent.

Zalety pokrowców z osobistym nadrukiem

Do wykonywania osobistych nadruków najczęściej wykorzystywane są etui sylikonowe, wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego. Takie pokrowce są tanie i bardzo trwałe. Poza tym dobrze dopasowują się do kształtu telefonu. Prócz funkcji dekoracyjnej, zapewniają również wysoki poziom ochrony przed zabrudzeniami, rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli szukać dobrego materiału na własne etui do telefonu, elastyczne tworzyw TPU wydaje się jednym z najlepszych wyborów – jest tanie, wytrzymałe, lekkie i można barwić je na wiele sposobów. Własne etui z indywidualnym nadrukiem to sposób na wyróżnienie telefonu na tle innych urządzeń tej samej serii, podkreślenie jego unikalnego charakteru i jego dobre zabezpieczenie przed szeregiem zagrożeń.

Zaprojektuj własne etui od zera, w ten prosty sposób tworząc unikalny pokrowiec na telefon, idealnie dopasowany do własnych upodobań estetycznych i potrzeb. Zaletą takiego pokrowca będzie wysoki poziom dekoracyjności, unikalność i dobre właściwości mechaniczne. Pokrowce sylikonowe są elastyczne, dobrze dopasowują się do obudowy telefonu i skutecznie chronią go przed wieloma zagrożeniami, w tym przed ryzykiem zarysowania.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here