Jak sprawdzić, czy podobam się mojej sympatii?

Sztuka uwodzenia jest chyba najtrudniejszym zadaniem dla przeciętnego chłopaka. Często zadaje on sobie pytanie, jak poznać że podobam się dziewczynie. Czasami odpowiedź na to zagadnienie jest prosta i nieskomplikowana, a w niektórych sytuacjach nie można się domyślić, co tak naprawdę uważa o Tobie dana dziewczyna.
Najbardziej widoczną oznaką, że chłopak podoba się dziewczynie, jest zalotny uśmiech, kierowany często w jego stronę. Ponadto towarzyszy temu również spoglądanie w jego stronę. Podczas zbliżania się do chłopaka, który podoba się dziewczynie, dostrzec można także rumieniec, który świadczy o zawstydzeniu na jego widok lub nieśmiałości, która nie pozwala zagaić rozmowy. Z uwagi na to, że odrzucenie jest dość bolesnym przeżyciem, niekiedy dziewczyna nie chce zdradzać zainteresowania chłopakiem. Boi się ona również, że zostanie wyśmiana, co może negatywnie wpłynąć na jej uczucia oraz na przyszłość.
Jak poznać że podobam się dziewczynie, najlepiej jest sprawdzić na dyskotece, czy jakimś wyjściu ze znajomymi. Warto wtedy poprosić, swoją sympatię do tańca lub na spacer, by porozmawiać swobodnie we dwoje. Możliwie, że będzie to sposobność do podzielenia się swoimi uczuciami odnośnie danej dziewczyny i początek związku lub chociaż sympatii. Ponieważ w grupie człowiek zachowuje się inaczej, niż gdy jest sam, dobrze jest znaleźć sposobność do spotkania dziewczyny, która nam się podoba, gdy przebywa ona sama w danym miejscu.
Łatwo też chłopak może sprawdzić, czy podoba się dziewczynie poprzez znajomych. Możliwe, że wypytuje ona o niego i ciekawa jest, kim jest ten chłopak i co robi. Również jest to jasny sygnał, do zagajenia rozmowy lub chociaż o krótki uśmiech z jego strony.
Niestety, czasami nieśmiałość przeszkadza nam w nawiązaniu relacji z drugą osobą i nie potrafimy nawet porozmawiać z naszą sympatią. Wówczas można się pokusić o poproszenie do tańca, gdyż może to pokona barierę nieśmiałości i pomoże się odważyć na zrobienie kolejnego kroku.
Natomiast, gdy chłopak jest odważny, to zagadnienie, jak poznać że podobam się dziewczynie, nie będzie sprawiało mu żadnych kłopotów. Po prostu zwyczajnie podejdzie do swojej sympatii i zaprosi ją na randkę. Przy okazji zapyta, czy też jej się podoba. Nie będzie musiał już rozmyślać, czy jego sympatia jest nim zainteresowana, bo będzie już wiedział, na czym stoi.
Czasami jednak dziewczyna może dawać mylne znaki. Raz chłopak jej się podoba, a zaraz już nie jest zainteresowana. Często również może jej się podobać paru chłopaków na raz. Wtedy trudno ustalić, czy znaki, które wysyła jednemu chłopakowi, są prawdziwe i aktualne. Dobrym wyjściem byłoby zapytanie wprost o zainteresowanie. Natomiast, gdy nie mamy tyle śmiałości, może warto odpuścić i poszukać jakiejś innej sympatii, która będzie dawała jaśniejsze znaki.
Jak poznać że podobam się dziewczynie, to pytanie zadaje sobie wielu, szczególnie młodych mężczyzn. Niezależnie od okoliczności, warto zagaić, chociaż krótką rozmowę, co na pewno zyska w oczach naszej sympatii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here