Jak osiągnąć orgazm?

Seks, jeden z najpopularniejszych tematów w internecie. Szacuje się, że branża porno osiąga większe dochody niż cała branża filmowa. Nic dziwnego, reprodukcja jest czym normalnym w przyrodzie. Mówi się, że wszystkie organizmy żywe dążą do reprodukcji. Być może tak jest. Moim zdaniem wszystkie dążą do seksu, a potomstwo jest tylko czymś dodatkowym. Człowiek jest istotą wyjątkową. Seks to nie tylko potrzeba, ale również przyjemność. Dzięki orgazmom warto uprawiać seks codziennie, najlepiej wielokrotnie.

Jak dostać orgazm? Mogę Ci na to odpowiedzieć, ale pytanie brzmi z kim chcesz go dostać. Samodzielnie, z partnerem, w większej grupie? Kim jesteś? Mężczyzną czy kobietą? Jakiego orgazmu oczekujesz? Faceci podobno mogą dostawać tylko jednego rodzaju orgazmu. Nic bardziej mylnego. Gdyby tak było nie osiągaliby żadnej przyjemności z byciu pasywnym w seksie. Dodatkowo na ich ciele występuje tyle miejsc pobudzających przyjemność, że czasami osiągają wytrysk bez dotyku. Tylko czy to rzeczywiście jest orgazm? Jest z pewnością przyjemne, ale raczej nie orgastyczne.

Na orgazm składa się wiele czynników, to nie jest jedynie penetracja. To jest całość zachować seksualnych. Dotyk, smak, zapach, miejsce w którym się uprawia seks, liczbę osób. Mogą do tego dochodzić różnego rodzaju czynniki dodatkowe. Można czuć się podnieconym uprawiając seks w miejscu do którego każdy ma dostęp. Jednak dla niektórych będzie to blokadą, która pomimo przyjemności płynącej ze zbliżenia nie spowoduje orgazmu. A wręcz przeciwnie. Druga strona może się starać, a zblokowana osoba nie będzie w stanie odczuwać pełni przyjemności. Dlatego ważne jest aby obie strony zdawały sobie spraw z ograniczeń.

Zresztą przyjęło się, że w seksie przyjemność ma mieć albo mężczyzna albo obie strony. No właśnie, że nie. Partnerstwo polega na tym, że można się porozumieć. Jeżeli jednego partnera podnieca coś, co dla drugiego nie jest podniecające to warto się zastanowić co z tym fantem zrobić. Najłatwiej to ująć właśnie na przykładzie z drugiego akapitu. Jeżeli Ty czujesz się skrępowana/skrępowany tym że możesz zostać nakryta/nakryty, a jednocześnie nie będzie to dla Ciebie coś czego nie chcesz robić to może bądź stroną która daje przyjemność. Następnym razem partnerka bądź partner mają w obowiązku odwdzięczyć się tym samym. W seksie ważne jest aby zachowywać się swobodnie i bawić się nim.

Oczywiście nie wolno nam przekraczać granic partnera. Gdy robimy coś na co nie ma przyzwolenia, wbrew tej osobie i jeszcze dodatkowo nie przestajemy to popełniamy przestępstwo. Jest to zwykły gwałt. Taka sytuacja nie jest akceptowana w żądnym związku.

Pamiętaj jednak, że czym innym jest gwałt a czym innym brutalność w seksie. Są osoby, które zastanawiają się czy można dostać orgazmu gdy jest się na przykład bitym przez partnera, no jak dostać orgazm gdy jest się upokorzonym? No można, po prostu dla części osób jest to podniecające. Są najszczęśliwsze gdy mogą zachowywać się jak pies, być poniżanym. W relacjach międzyludzkich mogą nie znosić takiego traktowania, ale łóżko ma swoje, zupełnie osobne, prawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here