Mężczyzna potrzebuje pieszczot

W latach 50 amerykański naukowcy odkryli, że kobiety mają potrzeby seksualne. Dla społeczeństwa był to szok. Od tego momentu seksualność skupiła się na kobiecie. Pojawiały się poradniki o tym jak pieścić, jak wywołać orgazm, gdzie znajduje się punkt g. Do tej pory w każdym poradniku dla kobiet znajduje się rubryka w której jest mowa o seksie. No i o diecie oczywiście. Przy tym wszystkim jednocześnie kobieta wcale nie stała się podmiotem w seksie. Nadal według filmów czy poradników jej aktywność w łóżku ogranicza się do pojękiwania, poruszania biodrami i byciu aktywnym w seksie oralnym. Ostatnimi czasy doszły do tego sadomasochistyczne. Jednak aby kobieta rzeczywiście mogła być partnerem w seksie, musi wiedzieć jak pieścić mężczyznę.
Przyjęło się, że mężczyzna osiąga satysfakcje tylko, gdy gdzieś włoży penisa. Częściowo jest to prawda. Jak nie ma dobrego seksu to dobrze mieć jakikolwiek. Jednak każdy mężczyzna do udanego seksu potrzebuje pieszczot. Wielu ma wrażliwą szyję, płatki uszu. Zwłaszcza sutki są niedocenianym miejscem do pieszczot.
Nadmienię tutaj, że wrażliwość sutków u mężczyzn zależy w dużej mierze od ich wielkości. Jeżeli są małe to raczej nie ma sensu skupiać się na nich. Z kolei duże zdecydowanie warto. Mężczyzna będzie zadowolony gdy będziesz je pieścić językiem i ustami, lekko, albo i mocno zależnie od preferencji, je skręcać.
Kolejne niedoceniane miejsca to ręce. Zwłaszcza wewnętrzna część przedramienia. Zdecydowanie warto je pieścić ustami, jak i palcami.

Nie bój się dać klapsa swojemu facetami bądź złapać mocniej za tyłek. Wierz mi, że to go podkręci. Jak już jesteśmy w dolnej partii ciała nie bierz od razu penisa do ust. Nie jesteś małym dzieckiem. Pieść wszystko dookoła, brzuch, uda, jądra, to magiczne miejsce pomiędzy tyłkiem a jądrami. Są to bardzo wrażliwe miejsca i z pewnością dostarczą mężczyźnie mnóstwo przyjemności. Zanim weźmiesz penisa do ust warto też chwilę językiem pieścić go.

Część mężczyzn lubi również zabawy analne. Nie musisz mu koniecznie od razu wkładać palec do tyłka. Nie o to przecież chodzi. Jednak całowanie pośladków, pieszczenie językiem otworka może być dla niego bardzo przyjemne. Nie jest to w żaden sposób potwierdzone naukowo, ale wydaje mi się że im mężczyzna dłużej robi kupę tym większą przyjemność dają mu takie pieszczoty.

Warto samodzielnie odkrywać miejsca, które są dla mężczyzny istotne. Musisz samodzielnie dowiedzieć się jak pieścić mężczyznę, tego konkretnego. Tak samo jak on musi dowiedzieć się tego samego o Tobie.

Co jednak zrobić, gdy mężczyzna jest niecierpliwy? W pierwszej kolejności sprawdź czy potrafi Cię zadowolić. Część mężczyzn lubi być aktywna w łóżku. Podnieca ich gdy kobieta nie wykazuje inicjatywy, może je instruować. Jeżeli jednak jego jedynym celem jest włożenie i zaspokojenie siebie to olej debila. Przecież na dobrą sprawę może sobie kupić dmuchaną lalkę, nie potrzebuje do tego Ciebie. Pamiętaj, że w seksie liczy się partnerstwo i zadowolenie obu stron. Przynajmniej w większości przypadków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here