Chce być syreną

Mamy dwudziesty pierwszy wiek. Każdy może zostać kim chce. Wielu jednak zapomina, że aby zostać kim się chce należy w pierwszej kolejności pracować. Część osób wierzy, że wystarczy poczekać a sam świat nakieruje ich na drogę, którą mają pójść. Bardzo wygodnie. W ten sposób można całe życie nic nie robić. Ewentualnie pisać teksty preclowe.
Jednak w pewnym momencie naszego życia pojawiają się pytania na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. No bo jak zostać syreną? Czy przytyłam? Czy kobieta na której widok właśnie się ślinisz jest ładniejsza ode mnie? Najłatwiej jest odpowiedzieć na pytanie jak zostać syreną. Generalnie metody są dwie. Pierwsza jest trudniejsza, ponieważ wymaga aby poznać władcę syren. On to widząc że kochacie szczerze kogoś z pobratymców jest w stanie zmienić Ciebie w syrenę. Oczywiście zachowasz swoją płeć. Nie jestem tylko pewien czy akceptowalne jest aby panie syreny kochały się w kobietach i na odwrót. Jeżeli was to interesuje musicie spytać się o to władcy syren.
Drugi sposób jest prostszy. Kupujecie bardzo, bardzo dużo ryb i krok po kroku zeskrobujecie łuski. Im więcej będzie tych łusek tym lepiej. Następnie jak ich macie tak bardzo, bardzo dużo staracie się je usztywnić. Niestety mają one skłonność do szybkiego schnięcia więc trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. Poszukajcie w internecie informacji jak zabezpieczyć łuski ryb aby były sztywne i jednocześnie zachowały wilgotność i połysk. Bo połysk jest najważniejszy. Jak już to jesteście w stanie zrobić to należy za pomocą bardzo mocnej nici, a najlepiej żyłki, zszyć je wszystkie ze sobą. Dobrze by było jakbyście używali jakieś makiety, ewentualnie na sobie, aby wszystko było dobrze dopasowane do was. W ten sposób uszyjecie sobie kostium i będziecie syrenami. Trzeba pamiętać o odpowiednich otworach z przodu i z tyłu kostiumu, chyba że wszyjecie zamek błyskawiczny, wtedy będziecie mogli być jednocześnie i syrenami i człowiekiem. Aczkolwiek uprzedzam, że w takim kostiumie na nabierzecie umiejętności oddychania pod wodą. To możliwe jest tylko z butlą do oddychania pod wodą. Można ją kupić w specjalnym sklepie do pływania pod wodą. Po odpowiednim przeszkoleniu będziemy w stanie pływać jak syrena.
Jednak pamiętaj, że na początku lepiej korzystaj z rad instruktora. Polecam, abyś pływał czytelniku z kimś zaufanym, kto pomoże Ci gdybyś jeszcze nie do końca czuł się dobrze w roli syrenki. Być może sam podpowie Ci jak zostać syreną. Jeżeli jesteś osobą młodą, poniżej szesnastu lat, nie szukaj osób które są syrenami w internecie. Mogą Cię oszukać. Często chcą sobie z Ciebie zażartować, z tego że jeszcze nie wszystko rozumiesz. Pewnie nawet nie wiedza jak wygląda prawdziwa syrena.
Jednak zanim zdecydujesz się zostać syreną poczekaj aż będziesz dorosłą osobą. W ten sposób będziesz w stanie zdecydować, czy nie wygodniej jest jednak być człowiekiem. Syreny nie biegają i nie wspinają się. Nie jeżdżą też samochodem, nie latają samolotami. Jedynie pływają. No i nie gotują. Trzeba będzie jeść zimne i mokre jedzenie. Fuj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here