Wake Up day

Miniona słoneczna niedziela upłynęła nam pod znakiem sportów ekstremalnych. Szukając ciekawego wydarzenia w okolicy trafiłyśmy na poznańską Maltę do Wake Parku, gdzie tego dnia odbyła się pierwsza edycja warsztatów dla dziewczyn, chcących udoskonalać swoje umiejętności w pływaniu na wakeboardzie.

Bardzo lubimy eventy promujące sporty ekstremalne, a tym razem było to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Femi Pleasure Store Poznań. Pogoda dopisała idealnie, to był piękny upalny dzień. Obserwowałyśmy kursantki i żałowałyśmy, że same nie zapisałyśmy się na warsztaty. Dziewczyny świetnie sobie radziły na wodzie, widać było, że wakebording to ich pasja i że sprawia im prawdziwą frajdę. Nie tylko świetnie pływały, ale również skakały przez przeszkody, a dodajmy, że nie jest to prosta dyscyplina sportu. Z przyjemnością przyglądałyśmy się ewolucjom na wodzie. Dzięki przemiłej atmosferze jaka panowała w Wake Parku spędziłyśmy wspaniały dzień i na pewno jeśli będziemy ponownie w Poznaniu wybierzemy się na Maltę ;)

Zerknijcie na promo filmik, który Julia z Jurkiem przygotowali z tego wydarzenia, może sami zapragniecie wskoczyć na wake’a :)

IMG_3626

IMG_3609

Jeżeli będziecie kiedyś w Poznaniu to koniecznie wybierzcie się do poznańskiego wakeparku, to świetne miejsce na spędzenie letniego wakacyjnego dnia. Zapomnicie, że jesteście w mieście. Najlepiej wybrać się tam, kiedy organizowane są imprezy. Wake UP Girls, na której byłyśmy odbywać ma się cyklicznie. To idealna okazja dla dziewczyn, żeby spróbować wakeboardu, spędzić czas aktywnie, poczuć moc i energię jaką daje ten sport. Dlatego śledźcie profil @wakeparkmalta i  @femi_pleasure_store_poznan na FB a nie ominie Was żadne wydarzenie.DSC01742

fot. Julia Karczewska

Tego dnia odwiedziłyśmy też wyjątkowe miejsce na poznańskiej Starówce. Malutką klimatyczną knajpkę „Pod Nosem” serwującą przepyszne jedzenie. To miejsce nas oczarowało, w następnym poście opowiemy Wam dlaczego…..

IMG_0292

Życzymy Wam miłego udanego tygodnia ;)

xoxo Marta i Gosia

Share on Facebook
  • Majka

    Super!! ❤️?

  • Roxette W

    Oddajcie mi troche slonca i tej pięknej pogody ktora zawsze wam dopisuje :)) to musial byc super dzien. Pozdrawiam :*

  • kamila

    Odwiedzacie niesamowite miejsca dziewczyny ;)