Pozytywne Sentencje vol.1

Inspirują, podnoszą na duchu, motywują i nastawiają pozytywnie – proste hasła, przyjemne graficzki, krótkie powiedzenia z optymistycznym przesłaniem ;)

Mamy słabość do pozytywnych sentencji ubranych w ciekawy font, wplecionych w zabawne ilustracje, wesołe kolorowe graficzki w przyjemnych dla oka barwach. Niejednokrotnie używałyśmy takich obrazków w naszych postach czy social mediach, aby bez rozpisywania się przekazać pozytywną myśl lub przesłanie. Uwielbiamy taką zabawę słowami. To prosty i przyjemny sposób na wyrażenie swojego nastroju, poglądów czy zmotywowanie do pozytywnego nastawienia i działania. W kilku słowach można zawrzeć tak wiele myśli, pobudzić do refleksji, natchnąć.

Do dzisiejszego postu wybrałyśmy 6 graficzek i inspirujących myśli, mamy nadzieję, że się Wam spodobają ;)

@Cloudy Thurstag

Wsłuchaj się w siebie i zadbaj o swoje zdrowie, ciało i psychikę. Wspaniale jest myśleć o innych, dbać o szczęście naszych bliskich, ale pamiętajmy również o sobie i swoich potrzebach. Postarajcie się o wolny czas tylko dla siebie, aby spędzić go w ulubiony sposób. Sprawiajcie sobie małe przyjemności, dogadzajcie sobie. To wcale nie oznacza, że macie być egoistkami. Jeżeli będziecie dobrze się czuły, to Wasi bliscy, partnerzy, dzieci i przyjaciele odczują pozytywną energię emanującą od Was, dobry humor i radość co sprawi, że oni też będą weseli i szczęśliwi.

Każdy z nas jest wyjątkowy i ważne jest aby kochać siebie, dostrzegać w sobie zalety i koncentrować się na tym, co jest piękne w każdym z nas. Czyż nie jest niezwykłe to, że każdy jest inny, to czyni nas unikatowymi. Nikt nie jest doskonały, ale każdy z nas posiada wiele zalet, dobrych cech charakteru, małych i dużych talentów i piękna. Zawsze bądźcie sobą !

@Ingthings

Ten cytat z książki Paula Ardena “It’s not how good you are, it’s how good you want to be”, odnosi się zarówno do życia zawodowego jak i prywatnego. Czasami warto zaryzykować, odważyć się na niestandardowe decyzje, szalone pomysły. Zrobić coś zupełnie przeciwnego niż wymaga sytuacja. Nie bójmy się myśleć inaczej, niekonwencjonalnie. Pozornie niemądry pomysł czy idea może się okazać genialna, odkrywcza, oryginalna.

@Pinya-apple

To my mamy największy wpływ na to, jak się czujemy i jaki będzie kolejny dzień. Pozytywne nastawienie i wdzięczność za to, co już mamy ma ogromne znaczenie jeśli pragniemy uczynić każdy dzień lepszym i szczęśliwszym. Ważne jest także, by dbać o to, aby każdy dzień był dobrym dniem i nie był stracony. Nawet jeśli jesteście zabiegani i zmęczeni to sprawiajcie sobie małe przyjemności, chociaż przez pół godziny w ciągu dnia zrelaksujcie się w ulubiony dla siebie sposób. Każdy dzień jest częścią Waszego życia, jest cenny i starajcie się przeżyć go jak najlepiej.

@HeartsAndSharts

Wiara w siebie, swoje możliwości jest bardzo ważna i ma ogromną siłę jeśli pragniemy osiągnąć wyznaczone cele. Niech nigdy nie opuszcza Was wiara w siebie i w to, że Wam się uda, gdyż jeśli głęboko w to uwierzyć to tak właśnie będzie ;)

Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy przyjemnego, radosnego tygodnia ;)

xoxo Gosia i Marta

Share on Facebook
 • Daria

  Już wypatrywałam nowego postu ;) Wiem, że bardzo lubicie ciekawe graficzki i pozytywne cytaty a ja lubię kiedy pojawiają się na Waszym blogu. Jest to świetna forma komunikowania się, można przekazać wartościowe myśli czy przesłanie a odbiorca nie potrzebuje dużo czasu żeby je odczytać. Wezmę sobie do serca dzisiejsze cytaty *v*

  • Enjoy The Little Things

   Jest nam niezmiernie miło, że odwiedzasz nasz blog i cieszymy się, że tak jak my lubisz ciekawe grafiki ze złotymi myślami ;) Jest to 1 część serii postów „pozytywne sentencje”, mamy już pomysły na kolejne części. Jak zawsze pragniemy pozytywnie Was nastawić i przekazać Wam trochę radości. Buziaki kochana :)

 • kamila

  Bardzo fajny wpis dziewczyny ;D Pozdrawiam!

  • Enjoy The Little Things

   Dziękujemy Kamila ;) Pozdrawiamy Cię serdecznie ;) G i M

 • happy_sweetsoul

  Każdy dzień powinnismy zaczynać od takich sentencji?Dają pozytywną energię, wiarę w siebie i chęć do życia! Wszystkie są super!

  • Enjoy The Little Things

   To wspaniale, że tak uważasz ;) Dziękujemy za Twój komentarz ;)