Witaj w naszym świecie!

Cieszymy się, że jesteś tutaj ;) Enjoy The Little Things to przestrzeń, którą stworzyłyśmy specjalnie dla Was. Chcemy przekazywać Wam pozytywne wibracje i inspirować do celebrowania każdego dnia i czerpania radości również z małych rzeczy. Dzielimy się z Wami tym co lubimy, kochamy, co sprawia nam radość i przyjemność. Opowiemy Wam o niezwykłych ludziach, miejscach i wydarzeniach. Będziemy szukać inspiracji i poznawać ciekawe trendy. Najważniejsze dla nas jest aby czas spędzony na naszym blogu był dla Was przyjemnością a nasze wpisy dostarczały Wam pozytywnych wrażeń ;)

lets@enjoythelittlethings.pl 

GOSIA

Jestem otwartą osobą, która cieszy się w życiu małymi rzeczami.   Nigdy nie przestaję marzyć, bo wiem, że marzenia się spełniają. Wierzę w moc pozytywnego myślenia i kreowanie własnej rzeczywistości poprzez wizualizację. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, street art, fotografię, Alicję w Krainie Czarów i czekoladę. Jestem szczęśliwa i pragnę poprzez nasz blog  dzielić się z Wami moimi sposobami na bycie szczęśliwym każdego dnia.  Zapraszam Was serdecznie do niezwykłej przestrzeni jaką jest Enjoy The Little Things ;)

g@enjoythelittlethings.pl

MARTA

Największą radość w życiu sprawia mi podróżowanie. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, chłonąć ich klimat i atmosferę. Staram otaczać się ładnymi rzeczami i serdecznymi ludźmi. Ciekawi mnie, co się dzieje wokół mnie. Jestem otwarta na różnego rodzaju nowinki i przygody. Pozytywne myślenie to dla mnie klucz, na bycie szczęśliwą.

Cieszę się, że odwiedziliście naszego bloga. Mam nadzieję, że razem z Gosią przekażemy Wam dużą dawkę pozytywnej energii i ciekawych inspiracji.

m@enjoythelittlethings.pl