#instalove vol. 2

Zapraszamy Was na drugą część naszego #instalove. Poznajcie kolejnych z naszych instagramowych ulubieńców.

Instagram jest jak bajeczna studnia pomysłów bez dna. A my nieustannie odkrywamy w niej niezwykłych, kreatywnych i inspirujących ludzi. Czasami wystarczy nam chwila spędzona na Instagramie w ciągu dnia, żeby nacieszyć oczyć zdjęciami naszych ulubieńców i wpaść w dobry nastrój. W dzisiejszym zestawieniu znalazły się trzy wyjątkowe konta pozytywnie nakręconych twórców.

@_hello_g

Subtelne i kobiece fotografie Giny G to w większości flatlay uroczych deserów i słodyczy, których twórcami są artyści cukiernicy. Kawa lub herbata często są elementem przewodnim na zdjęciach Giny. Nie można się napatrzeć na delikatne, wyszukane filiżanki, talerzyki i miseczki, zawsze starannie dobrane do każdej kompozycji. Gina również wykorzystuje romantyczne kompozycje kwiatowe. Jej styl jest charakterystyczny dzięki uroczym ozdobom i dodatkom. Nietuzinkowe małe rzeczy zdecydowanie należą do ulubionych elementów jej fotografii. Chciałybyśmy mieć chociaż część z nich ;)

@hungryhipsters

To genialne konto lifestylowe tworzy para hipsterów z Nowego Jorku. Ona jest cyfrowym dyrektorem mody, fanką Netflixa i gadżetów z Hello Kitty. On natomiast pisze piosenki, produkuje muzykę alternatywną i kocha Raybany. Uwielbiają fotografować jedzenie w nietypowy, często kapryśny sposób. My lubimy ich za sposób, w jaki przełamują stereotypy, za zabawne gadżety i dodatki jakie pojawiają się na ich hipsterskich fotografiach.

@studiodiy 

„Make Life a Party” – to maksyma Kelly Mindel, założycielki Studia DIY. Kelly wraz ze swoim zespołem tworzy fantastyczne projekty DIY, przepisy kulinarne, kostiumy i funky gadżety. Na stronie stodio diy, dowiecie się jak zrobić różowy piernikowy samochód, taco cake, tort wyglądający jak plaster kiwi lub mandarynki, kostium bubblegum i dużo więcej oryginalnych i zabawnych pomysłów. Wszystkie projekty Studia DIY są szalone i soczyście kolorowe. Konto na Instagramie jest esencją niepowtarzalnego świata Kelly. Nie sposób się nie uśmiechać przeglądając tą galerię ;)

Jesteśmy ciekawe Waszych opinii, napiszcie w komentarzach co myślicie o wybranych przez nas kontach.

Pozdrawiamy Was ciepło ;)

p.s. Jeśli nie widzieliście pierwszej części naszego #instalove to koniecznie sprawdźcie  #instalove vol. 1

xoxo Gosia i Marta

Share on Facebook
 • Joasia

  Studio DIY jest boskie. Można się naładować pozytywnie patrząc na te zdjęcia. Genialne pomysły :D

 • Kasiak

  Oryginalne i świetne konta. Widać duże zaangażowanie i kreatywność autorów. Mają dostęp do niezwykłych gadżetów, przedmiotów czy jak w przypadku 1 konta pięknych deserów, to daje im przewagę nad innymi i wyróżnia spośród milionów innych użytkowników.

 • Dalija

  Super konta. Można pozazdrościć pomysłowości i stylu jakim każde z nich się wyróżnia.

 • happy_sweetsoul

  Wszystkie konta sa świetne! Bardzo oryginalne i z pomysłem. Szczególnie podoba mi sie @hungryhipsters, sa niesamowici! Na pewno zacznę ich śledzić na IG:-)