Ana Strumpf – maleńkie wzorki, zabawne symbole, surrealistyczne ilustracje

Poznajcie zabawne i radosne ilustracje Anny Strumpf. Jej najbardziej znany projekt Re.Cover – okładki magazynów mody takich jak Vogue, I-D, Vanity Fair i Another przeobrażone w surrealistyczny sposób. Fuzja barw, wzorków i maleńkich obrazków ;)

2_R29-KEDS_Illo-Sized1_EXPANDED

Ana Strumpf jest brazylijską ilustratorką i projektantką, produkuje również niezwykłe meble i dekoracje do wnętrz. Swoimi kolorowymi wzorkami pokrywa tapety i tkaniny.  Prowadzi  kolumnę o projektowaniu  w brazylijskim Vogue. Jej zabawny, romantyczny styl, mieszanka barw i wzorów wzbudza moją sympatię od dawna. Szczególnie lubię drobne rysunki, którymi przemienia znane osoby na okładkach magazynów mody. Dlatego dzisiaj skupiłam się tylko na tej formie jej twórczości.

Ten filmik pokazuje idealnie pozytywny i radosny wszechświat Any Strumpf ;)

1_R29-KEDS_Illo-Sized5_EXPANDED

RE.COVER

Projekt Re.Cover Ana Strumpf rozpoczęła w 2012r. W zabawny sposób przekształca okładki kultowych magazynów mody.  Odręcznie wykonane markerami kolorowe wzorki, drobne rysuneczki, kapryśne makijaże dodane na twarzach modelek, sprawiają, że piękne kobiety zamieniają się w surrealistyczne postaci. Kolorystyka i proste wzorki przypominają rysunki z dzieciństwa, zabawy w malowanie twarzy. Na pierwszy rzut oka można pomysleć, że to zwykłe bazgrołki na okładkach magazynów.  Jednak te zwariowane, proste maleńkie obrazki: plamki, paski, kwiatki, zygzaki, wesołe symbole i figury geometryczne w neonowych kolorach w połączeniu z fotografiami znanych osób ze świata mody tworzą oszałamiającą całość.

Another-Michelle-4

Another-Kate1

i-love-you-3001

ID-Love

id+adele

Vogue+Italia

ID-Kate-2

Vogue-Lena

Vanity-Fair-Audrey

ID-NATALIA001

id-karlie-3001

Vogue-Brasil001

Vogue+China

Polecam stronę artystki, jeśli chcielibyście zobaczyć wnętrza które zaprojektowała i unikatowe meble i dodatki do wnętrz, które wyprodukowała   anastrumpf.com.br

Życzę Wam kolorowego dnia ;)

xoxo Gosia

Share on Facebook