17 ulubionych zdjęć z naszego #instagrama

Większości zdjęć, które pojawiają się na naszym Instagramie, nie publikowałyśmy na blogu, dlatego wpadłyśmy na pomysł, żeby wybrać 17 fotek i pokazać je Wam w dzisiejszym poście.

W tym samym czasie kiedy powstał nasz blog utworzyłyśmy naszą galerię na Instagramie – @thelittlethingsnow. Regularnie wrzucamy fotki bawiąc się filtrami i narzędziami do obróbki zdjęć jakie dostępne są w tej aplikacji. Konto na Instagramie umożliwia nam kontakt z ludźmi z całego świata. Osobiście uwielbiam tą aplikację. To ogromna galeria, gdzie środkiem wyrazu są fotografie, poprzez które użytkownicy opowiadają historie, przenoszą innych w niezwykłe miejsca, dzielą się swoimi pasjami, zarażają kreatywnością i niezwykłymi pomysłami na zdjęcia. Oczywiście z niecierpliwością czekam na nowe fotki moich przyjaciół, ale również obserwuję moich ulubionych artystów, blogerów i wiele niesamowitych osób, których pomysłowość, talent i kreatywność zadziwia mnie za każdym razem kiedy pojawiają się ich nowe zdjęcia. Nie ważne czy są to fotografie chwil z życia, jedzenia, selfie, wyjątkowych miejsc, czy namalowanych obrazów, rzeźb, ilustracji, grafik, street artu czy innych wyrazów sztuki, dla mnie Instagram jest źródłem niekończących się inspiracji i piękna.

Marta na łyżwach na zamarzniętym stawie w bydgoskim Myślęcinku

IMG_7814

znalazłam zamarzniętą bryłkę śniegu w moim ogrodzie i wyrzeźbiłam z niej serduszko

IMG_7161

street art na Fuerteventura

IMG_7785 (1)

cudowne słodkości w cukierni Laduree w Londynie

IMG_7792

w drodze do kawiarenki uzbierałyśmy piękne liście z Nikolą i idealnie przydały się do tej kompozycji

IMG_7791

pierwsze próby Marty na desce

Processed with VSCOcam with c1 preset

podczas naszego pobytu w Barcelonie-street art:@seclestyle @citykittystreet @oyeahcomova

IMG_7819

5 magicznych dni w Barcelonie

IMG_7820

cudowny prezent od Dżudi z @Bazgrole

IMG_7824

ogromne poświecenie ze strony Marty żeby powstało to zdjęcie, zrobione o 5 rano ;)

11892079_451206765062744_4835692802226608147_n

maleńki kwiatek, który rósł prawie niewidoczny w trawie

IMG_7822

uwielbiam układać napisy i wzory z kwiatków, to był piękny letni dzień

IMG_7827

najukochańszy kotek Marty – Chowderek

IMG_7800

Ilustracja Mileny Milak

IMG_7796

fotka zapraszająca do postu o Małym Księciu

IMG_7809

wycieczka rowerowa

IMG_7799

chwila relaksu w toruńskiej kawiarence

IMG_7802

Przez  rok korzystania z tego portalu społecznościowego poznałam wiele niezwykłych osób których nigdy bym nie odkryła gdyby nie Instagram. Tak powstało kilka postów o artystach, których właśnie tutaj znalazłam. Jest to fenomen wśród aplikacji i dla mnie najlepsze medium społecznościowe. Idealna przestrzeń do kreowania wizerunku, dzielenia się ze światem swoją twórczością czy pasją. Ogromna galeria niekończących się ispiracji i prawdziwy raj dla oczu.

Jeżeli posiadacie konto na Insta to serdecznie Was zapraszamy do śledzenia naszej galerii @littlethingsnow. Natomiast wszystkich, którzy nie mają galerii namawiamy do stworzenia własnego świata „kwadracików” ;)

xoxo Gosia

Share on Facebook
  • Agata

    Świetne fotki!