1 Urodziny bloga

Dzisiejszy wpis jest dla nas wyjątkowy. Świętujemy 1 rocznicę naszego bloga ;)

Kochani! Minął rok od czasu kiedy nasz blog stał się częścią przestrzeni internetowej. Dla nas był to niezwykły czas, pełen nowych doświadczeń i wielu radosnych chwil i przeżyć. Kiedy zaczynałyśmy, blogowanie było dla nas czymś zupełnie nowym i nieznanym. Tak naprawdę przez cały ten czas uczyłyśmy się czym jest blogosfera, jak przygotowywać posty i przekazywać Wam pozytywne emocje. Dzisiaj wiemy, że blog jest ważną częścią naszego życia, stał się naszą pasją i w dużym stopniu stylem życia. Jesteśmy podekscytowane i pełne energii do tworzenia kolejnych wpisów dla Was.

Chciałyśmy uczcić urodziny Enjoy The Little Things w wyjątkowy sposób. Z tej okazji nasz blog zyskał nową szatę graficzną i nowe logo. Dodatkowo od dzisiaj czekamy na Was pod nowym adresem ENJOYTHELITTLETHINGS.PL.  Są to małe zmiany, które nas bardzo cieszą i mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

IMG_3629

Nasze pierwsze urodziny świętowałyśmy razem w Toruniu. Spędziłyśmy przemiły dzień w ulubionych miejscach. Towarzyszył nam srebrny balonik symbolizujący pierwszą rocznicę.

IMG_0107_1

Dziękujemy Wam, że odwiedzacie nasz blog. To ogromna radość dla nas kiedy widzimy, że nasze posty czytają osoby z różnych części Polski i świata. Stworzyłyśmy ten blog dla Was i damy z siebie wszystko, żeby czas spędzany tutaj był dla Was przyjemnością i dawką pozytywnych wibracji.

Bardzo byśmy chciały Was poznać i nawiązać z Wami kontakt. Prosimy piszcie w komentarzach co myślicie na temat poszczególnych postów.  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Ucieszy nas każde słowo od Was ;)

Możecie również napisać do nas na email: lets@enjoythelittlethings.pl lub bezpośrednio da każdej z nas : g@enjoythelittlethings.pl i m@enjoythelittlethings.pl.

Ściskamy Was mocno i przesyłamy buziaki ;)

Gosia i Marta

Share on Facebook
 • karin

  Gratuluję dziewczyny ;) juz cieszę się na kolejne posty ;) świetny balon ;) pozdrawiam i życzę sukcesów na kolejny rok *_* Karina

 • Daria

  Życzę kolejnych rocznic, dużo followersów i przygód zwiazanych z blogiem ;) Jestem z Wami i już ciesze się na kolejne wpisy :D cmok cmok ;D Daria

 • Daria

  a i zapomniałam dodać, blog jest śliczny !

 • Tania

  Śledzę Wasz blog od dawna, chyba od początku ;) sama przyjemność ;) Wszystkiego najlepszego ;)

 • Dziękujemy Wam bardzo za życzenia i miłe słowa, dodają nam energii i wiary w to co robimy ;) Cieszymy się, że jesteście z nami ;) Pozdrawiamy Was cieplutko ;) Gosia i Marta

 • kamila

  Wszystkiego najlepszego, sukcesów, niekończących się inspiracji i samych pozytywnych followersów ;D ;D